Семінар "Вибіркове обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності"23 Листопада 2017р.

23 листопада 2017р. в Держстаті відбувся семінар (в режимі відеоконференції) "Вибіркове обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності: напрями розвитку організації та методології відповідно до оновлених стандартів Міжнародної організації праці".

Були запрошені представники головних управлінь статистики, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, об’єднань профспілок та роботодавців, наукових, освітніх установ та ЗМІ.

Від кафедри статистики ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" в роботі семінару брали участь доценти Іщук Я.В. та Мазур М.В.