Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Як наблизити освітній процес до вимог роботодавця12 Березня 2020р.

     В університеті відбулась зустріч професійного комітету «Професійний дорадчий комітет як платформа ефективної взаємодії бізнесу та КНЕУ».

   «Наш університет готує кадри  для  державних структур й  бізнесу. На ринку праці відбуваються динамічні зміни, є потреба в органічній співпраці з фахівцями різних сфер діяльності. Дуальна освіта активно розвивається», - наголосив ректор університету Дмитро Григорович Лук’яненко.  

    «Партнерство з бізнесом – стратегічний пріоритет університету, - зазначив декан факультету економіки та управління Олександр Володимирович Востряков.  – Ми налаштовані на реальний зворотній зв'язок, враховуючи  пропозиції щодо відкриття нових освітніх програм».

   Висловили бажання долучитися до роботи професійного дорадчого комітету 82  компанії, асоціації, державні установи та громадські організації, експерти. Цінність очікуваного результату – наблизити освітній процес до вимог роботодавця, знизити витрати на рекрутинг та адаптацію молодих кадрів. О.В. Востряков докладно розповів про зміст освітньо-професійної програми.     

   Директор Центру зв’язків з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива» Оксана Володимирівна Чуб запросила представників різних компаній поділитися своїм досвідом у стінах КНЕУ.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)