Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Відновлюємо навчання з 04.04.202230 Березня 2022р.

Дорогі студенти, викладачі та співробітники Університету!

КНЕУ відновлює навчальний процес в умовах воєнного часу у дистанційному режимі та синхронно-асинхронному форматі проведення занять з 04 квітня 2022 року.

Просимо ознайомитись з Наказом ректора «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану» № 108 від 29.03.22р.

Щодо уточнення особливостей проведення занять з тієї чи іншої дисципліни просимо старост академічних груп сконтактувати зі своїми викладачами і уточнити механізм роботи. За узгодженням з усіма учасниками, заняття можуть проводитися і в режимі відеоконференцій згідно розкладу на сайті Університету, також до ваших послуг платформа Moodle та електронні ресурси бібліотеки Університету: https://lib.kneu.edu.ua/ua/ .
Якщо студенти КНЕУ доєдналися до онлайн- чи офлайн-навчання в інших, у тому числі закордонних закладах вищої освіти, прохання повідомити про це директорати навчально-наукових інститутів\\деканати факультетів, для оформлення вами внутрішньої або зовнішньої академічної мобільності.

Шановні випускники бакалаврату, з урахуванням вимог воєнного часу Університет дозволяє складати кваліфікаційний іспит та проходити міжпредметний тренінг, якщо у вас немає можливості підготувати та захистити кваліфікаційну бакалаврську роботу.
Для тих здобувачів, хто внаслідок бойових дій втратив технічні можливості для дистанційного навчання і виконання кваліфікаційної роботи, може бути встановлений індивідуальний графік виконання навчального плану.
Звертайтесь, будь ласка, до працівників дирекцій/деканатів.

Шановні здобувачі освіти заочної форми навчання,  графік навчання для заочної форми буде оприлюднений до 10 квітня.

Для здобувачів, які зі зброєю в руках захищають Україну, може бути встановлений індивідуальний графік навчання та атестації або надана академічна відпустка.

Разом переможемо!
Слава Україні!