Національний конкурс стартапів «Україна 2021»04 Червня 2021р.

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що з 30 травня до 4 червня 2021 р. є можливість взяти участь у Національному конкурсі стартапів «Україна 2021», організатором якого є Громадська організація «Стартап Київ». Конкурс сприяє участі українських проектів у Всесвітніх змаганнях університетських стартапів University Startup World Cup за підтримки Venture Cup Denmark та Venture Cup China. Переможець Національного конкурсу стартапів «Україна 2021» представлятиме країну на всесвітніх змаганнях.

Етапи конкурсу:

30 травня 2021 року – крайній термін подання заявки – на сайті https://cutt.ly/jyRFZMd ;

4 червня 2021 року – Online Boot Camp, де запрошені стартапи будуть презентувати свої ідеї та отримувати поради від менторів;

Середина липня 2021 року – фінал, дата буде оголошена на сторінці фейсбук: facebook.com/StartupKiev.

Категорії конкурсу:

• Технології в сфері охорони здоров’я
  • Зелені технології
  • Аграрні технології
  • Розумні міста
  • Інформаційно-комунікаційні технології
  • Інноваційний продукт
  • Цифрове рішення

Ваш стартап може бути як на ранньому етапі реалізації, так і на етапі розвитку.

Під час Національних Змагань буде визначено по одному переможцю у кожній категорії, з яких буде визначений один - абсолютний переможець який отримає пряму путівку до фіналу Всесвітніх Змагань!

Чи поїде переможець національних змагань до Китаю? Так, у разі сприятливих умов щодо карантину, де організатори події покриють переліт (до 1000 $), а також повністю забезпечують проживанням місцевим транспортуванням та харчуванням. В протилежному випадку участь онлайн.

До участі запрошуються:

• стартапи із двома співзасновниками, принаймні один з яких навчається в університеті або є випускником ( закінчив/ла протягом двох останніх років);
  • стартап працює над глобальними світовими викликами та впроваджують рішення у сфері реалізації Цілей сталого розвитку 2030 (Sustainable Development Goals);
  • стартап демонструє відданість і наполегливість рухатися вперед та наполегливо працювати;
  • стартап хоче стати частиною мережі міжнародних студентських підприємців та ідея може бути реалізована на китайському ринку.

Контактна особа – Алевтина Пабст, засновниця та голова правління Громадської організації «Стартап Київ», емейл: alevtynapabst@gmail.com, Viber, WhatsApp 4522456517.