Відкрий КНЕУ: переваги факультетів\\інститутів КНЕУ03 Червня 2020р.

Алгоритм вступу 2020

Відкрий КНЕУ

Друзі, вітаємо вас!

Вступна кампанія-2020 проходить у надзвичайних умовах тривалого карантину, і, як наслідок, змінилися терміни складання ЗНО та вступу.

Ми б дуже хотіли провести звичайний День відкритих дверей і запросити вас до найкращого економічного університету, але, розуміючи всю складність ситуації, спробуємо познайомити вас із КНЕУ дистанційно!

Представляємо наш онлайн-проєкт «Відкрий КНЕУ»!

На цій сторінці ви знайдете:

- цікаві та інформативні відео про Університет та його навчальні можливості;

- розклад онлайн-зустрічей з представниками приймальної комісії, факультетів/інститутів КНЕУ, щоб усі абітурієнти могли отримати відповіді     на численні запитання;

- відеозаписи зустрічей, що відбулися.

Стежити за інформацією для вступників можна також на нашій сторінці у Facebook - Абітурієнт КНЕУ

Якщо Ви хочете  взяти участь у zoom- активностях для вступників або отримувати інформацію про них – просимо заповнити форму.

До зустрічі в КНЕУ!