27 жовтня 2017 р. о 13.15 год. в ауд. 412 першого корпусу КНЕУ буде проведено навчальний тренінг щодо перевірки магістерських дипломних робіт студентів на наявність академічного плагіату27 Жовтня 2017р.

Шановні колеги!
27 жовтня 2017 р. о 13.15 год. в ауд. 412 першого корпусу КНЕУ буде проведено навчальний тренінг щодо перевірки магістерських дипломних робіт студентів на наявність академічного плагіату на платформі інформаційної системи «Страйкплагіаризм». До участі у тренінгу запрошуються призначені випусковими кафедрами особи, відповідальні за перевірку дипломних робіт на плагіат, а також усі зацікавлені.
До Відділу наукової інформації та моніторингу (кім. 315, тел. 371-61-74) кожній випусковій кафедрі необхідно подати:
-   прізвище, ім'я і по-батькові особи, відповідальної за перевірку дипломних робіт на плагіат, ЇЇ контактний телефон;
-  адресу електронної пошти, створеної для реєстрації облікового запису кафедри у системі «Страйкплагіаризм».
Інформацію необхідно подати у друкованому варіанті за підписом завідувача кафедри.
Директор Центру науки та інновацій Столярчук Я.М.