Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Голубцов Олександр Григорович

Кафедра:Кафедра регіоналістики і туризму
Посада:доцент кафедри регіоналістики і туризму
Вчене звання: немає
Науковий ступінь:кандидат географічних наук
Стаж роботи:15 років
Біографія:

У 2002 році закінчив географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримав спеціальність «Географія».

У 2005–2008 рр. навчався в аспірантурі Інституту географії Національної академії наук України з відривом від виробництва. У 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Сезонні умови латеральної міграції забруднюючих речовин у поліських ландшафтах» зі спеціальності 11.00.01. “Фізична географія, геофізика і геохімія ландшафтів» та отримав диплом кандидата географічних наук.

З 2008 року працює в Інституті географії НАН України на посадах від молодшого до старшого наукового співробітника. З 2017 року є науковим керівником науково-дослідної теми «Антропогенні зміни ландшафтів України», що виконується у відділі ландшафтознавства.

З 2012 по 2016 роки працював у науково-дослідній частині Київського національного університету імені Тараса Шевченка на посаді старшого наукового співробітника (за сумісництвом).

Має досвід практичної реалізації проектів у сфері цифрової картографії (створення векторних електронних карт та планів міст), геоінформаційного аналізу, розроблення картографічних веб-додатків, а також розроблення містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки.

На кафедрі регіоналістики і туризму ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» працює з 2019 року.

Стажування та участь в проектах:

Берлінський технічний університет (TU Berlin). Інститут ландшафтної архітектури і планування навколишнього середовища, Берлін, Німеччина, 2013

Дрезденський Технічний Університет (TU Dresden), факультет архітектури, Інститут ландшафтної архітектури. Дрезден, Німеччина, 2010.

Розробка Концепції інтегрованого міського розвитку (ISEK) для Подільського району м. Києва. Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), 2018 – 2019

Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування громад в Україні, 2019 – 2020

Інтеграція екологічних вимог у територіальне планування в Україні, 2014 – 2016

Впровадження ландшафтного планування в Україні, 2012 – 2014

Серія науково-дослідницьких проектів за Програмою консультативної допомоги Федерального міністерства навколишнього природного середовища, збереження природи, ядерної безпеки та будівництва (BMU, Germany) державам Центральної та Східної Європи, Кавказького регіону та Центральної Азії (за участі TU Berlin, TU Dresden, ДІПРОМІСТО, ТОВ «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»)

Громадянське суспільство та міське планування у співпраці – німецько-українська рефлексія («ZIVIPLANURBAN»)

Проект «Підтримка демократії в Україні» за підтримки Німецької служби з академічних обмінів (DAAD).
Інститут географії Лейпцігського університету, Лейпциг, Німеччина, 2015

Preservation of floodplain landscapes within the National nature park «PYRYATYNSKY», Dnipro river basin, Ukraine

Rufford Small Grants for Nature Conservation, 2013 – 2014

 

Викладає курси: «Цифрова картографія та ГІС»