Інтерактивна виставка Ukraine WOW10 Грудня 2019р.

Студенти освітньої програми «Туризм» КНЕУ  разом з викладачем Наталією Бойко відвідали інтерактивну виставку «Україна WOW»

Україна WOW – це проект, що почав жити з листопада 2019 року новим виставковим простором «Багажне відділення з рамкою», яке створене з приміщень колишнього багажного відділення, яке не експлуатується з 2000-х років.

Виставка Україна WOW – це 3900м² і 7 змістових блоків. Гості виставлюють чималий сюрприз: імітація мандрівки в поезії, стіна з бурштину та установка з блискучого антрациту, перша україномовна книга, «Тунель кохання», побудований прямо у виставковому просторі та багато іншого.

Україна — справді вау, жодних сумнівів.
Але що таке це «вау», що за ним стоїть, окрім досягнень минулого?
Вау — це ресурс, який людина видобуває з себе і яким вона може ділитися з іншими.
Вау — це ви й ваші менші та більші звершення.
Вау — це наше щоденне ставлення до себе, одне до одного і до України. Вона є лише тому, що є ми: країна без людей неможлива.
Саме ми своїм спільним зусиллям заряджаємо країну, робимо її достойною захоплення та любові. Ми її ваувізуємо.
Ukraine WOW, бо ми — WOW.
І кожен окремо — також вау. По-іншому бути просто не може.
Скажіть це собі прямо зараз: «Я — вау!»
І хай усе буде тільки вау. Хай усе буде Україна.

(Маніфест виставки Ukraine WOW)