Студентська виробнича практика 2021 за напрямом «Туризм»: занурення у професію!01 Грудня 2021р.

Наразі, туризм переживає не найкращі часи. Однак, літній сезон 2021, все ж таки, надав можливість студентам 1-3 курсів спеціальності «Туризм» отримати практичній досвід з обраної професії.  Їм відкрили свої  вакансії туристичні компанії, вітчизняні та міжнародні готелі, дитячі оздоровчі заклади тощо.

Аналізуючи власну роботу в туристичному бізнесі, студенти підкреслили головний результат, який змогли досягти – виробнича практика допомогла набути практичних професійних компетентностей та впевненості  у власних силах.

Враження від своєї роботи вони описали так:

Паламарчук Владислава, 3 курс,

помічник менеджера ТА«JoinUP to travel Smart Plaza»

«Практика пройшла успішно, я здобула багато практичних навичок в сфері туроперейтингу, а також мала можливість досвідом підкріпити теоретичні знання, раніше отримані в університеті. Я покращила свої комунікаційні здібності, навчилася корпоративному спілкуванню, а також отримала навички  стресостійкості у спілкуванні з клієнтами. Практика була корисним та цікавим досвідом,  вона закінчилася моїм прийняттямна постійну роботу».

58F02B20-5808-433D-A3B9-F35BE20FAE95.jpeg

Плетяк Валентина, 3 курс,

помічник менеджера ТА «Coral travel», . м.Бориспіль

«Виконуючи обов’язки менеджера, я застосувала всі свої теоретичні знання на практиці, особисто спілкувалася з туристами, весь час знаходилась в постійному зв’язку з клієнтом і інформувала його про можливі зміни, прикладала усіх зусиль для того, щоб клієнт залишився задоволеним і повернувся тільки з якнайкращими враженнями. І коли я це відчувала, то розуміла, що в моїй роботі я досягала найвищого результату. Після успішного проходження практики мені запропонували роботу в турагенстві “Coraltravel” м.Бориспіль. І зараз я вже працюю 5 місяць турагентом. Отримані навички з продажу допомогли мені виконати поставлений керівництвом компанії план продажів.  В результаті, компанія надала мені змогу поїхати в рекламний тур до Єгипту з метою ознайомлення з  готельною базою курорту Хургада. Завдяки виробничій практиці, сьогодні я впевнено можу сказати: туризм- це дійсно моє, я зробила правильний вибір своєї професії».

image0.jpeg

Сулейманов Руслан, 3 курс,

аніматор, готельнийк омплекс "Посмішка Фортуни", острові Бірючий, Херсонської області

«Цього літа я працював на посаді аніматора, опановуючи навички роботи з дорослими та дітьми. Під час практики інколи доводилося застосовувати знання іноземних мов, адже серед відпочиваючих  були туристи з Німеччини та Норвегії. Проходження практики залишило незабутні враження та підвищило мій рівень комунікації з людьми. Отриманий цього літа досвід дозволив мені впевнитися  у своєму виборі  майбутньої професії, яка буде пов’язана з роботою з людьми».

photo_2021-10-04_16-43-47 (2) .jpg

Музафарова Юлія, 1 курс,

бармен, готельний  комплекс «Панорама Морська», Польща

"Панорама Морська" – віддалений від міських агломерацій, оточений сосновими борами курортна березі Балтійського моря, з дуже чистим повітрям, насиченим йодом. Стажування проходило у ресторанах та барах комплексу «Панорама Морська» 5*напосадах офіціанта та помічників кухаря.  Коли знання польської мови покращились, нам дозволили допомагати/працювати на барі. Робота влітку допомогла нам познайомитись з міжнародною системою обслуговування в готельних комплексах 5*,  сформувати навички спілкування з іноземними туристами.
Персонал готелю був дуже привітним, працювали єдиною командою, дружно і злагоджено, не зважаючи на вік та національність! Тому, окрім професійного росту, ми знайшли багато друзів. Разом проводили  вільний час: ходили до моря, в ліс, просто гуляли містом або користувалися послугами комплексу. До цих послугвходило: СПА зі знижкою, басейнта аквапарк. Ми залишилися задоволенілітнім стажуваннямй маємо бажання повернутися знову!

IMG_20211004_203659_340.jpg

Рудницька Діана, 3 курс,

аніматор, готельні комплекси "Sunrise blue magic resort» та «Calipso hotel» (Болгарія), «Antalia international school» (Туреччина)

Вже декілька разів я мала нагоду представити Київський національний університет імені Вадима Гетьманана готельних платформах Турції та Болгарії. Перша практика проходила у готелі «Sunrise blue magic resort» та «Calipso hotel» (Болгарія), яка дала мені можливість познайомитися одразуз двома туристичними курортами Болгарії (Бяла та Сонячний берег). У готелях цієї країни я навчилася вибудовувати гарну комунікацію з різними гостями готеля, швидко вигадувати ігри та вміло залучати усіх до них, організовувати та проводити вечірки.

Друга практика проходила у дитячій літній школі «Antalia international school» у місті Сіде, Туреччина. Мені випав шанс попрацювати з підлітками та зовсім малими дітьми. Під час роботи я мала змогу попрактикувати англійську мову, побути екскурсійним гідом, організатором свят тощо. В результаті такого спілкування  у нас сформувались дружні стосунки з багатьма відвідувачами готельного комплексу.  Крім того, я набула навичок  з оформлення туристичної документації, в страхуванні та надані першої медичної допомоги, навчилася коректно та влучно знаходити шляхи розв’язання у критичних ситуаціях.

Після повернення на батьківщину, я  відкрила маленький старт-ап. Вже більше двох років я надаю послугиз організації свят, мета яких -  викликати у людей найщиріші емоції. Ця практика дала можливість бачити навколо себе щасливих людей та отримувати насолоду від своєї праці.