10 грудня 2021 року викладачі, випускники та студенти кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ завітали в сучасну інноваційну школу № 42 «Відродження»10 Грудня 2021р.

Як і де можна поєднати цікаве навчання, набуття практичного досвіду, корисні та незабутні екскурсії та подорожі? Такі питання стають перед школярами старших класів.

10 грудня 2021 року викладачі, випускники та студенти кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ завітали в сучасну інноваційну школу № 42 «Відродження», яку очолює  креативний та енергійний директор Юрій Дубовецький. Знайомство пройшло в теплій затишній атмосфері, гостям провели цікаву екскурсію школою, яка є майже одноліткою КНЕУ.

Школярі познайомилися з актуальними сучасними спеціальностями «Туризм» і «Економіка міста та урбаністика». Викладачі, студенти і випускники, які були присутні на зустрічі та підключалися онлайн з різних куточків України та світу, розказали про переваги навчання на зазначених спеціальностях та обґрунтували вибір, який зробили після закінчення школи. Школярі отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.

Між освітніми закладами окреслено шляхи подальшої роботи та підписано угоду про співпрацю.