Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Сєвонькаєва Ольга Олексіївна

Кафедра: Кафедра маркетингу імені А.Ф. Павленка
Посада: доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Біографія:

В 2002 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Маркетинговий механізм стимулювання продажу товарів», присвоєно науковий ступінь кандидата економічних наук та вчене звання доцент.

З 2002 року викладає дисципліну «Маркетингові комунікації» за напрямом підготовки «Маркетинг». Сєвонькаєва О.О. є автором: дистанційного курсу навчання з науки «Маркетингові комунікації»; навчально-методичного посібнику з курсу «Маркетингова політика комунікацій»;підручника «Маркетингові комунікації», рекомендованого Міністерством освіти і науки України. Має понад 45 наукових і навчально-методичних праць з маркетингу та маркетингових комунікації.

Разом зі студентами приймала участь у всеукраїнському конкурсі студентських маркетингових планів, який проводився Міністерством освіти і науки України та консорціумом із удосконалення менеджмент-освіти в Україні, і вибороли призові місця.

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

У 2017 році за заслуги перед вищою освітою нагороджена Почесним знаком Міністерства освіти і науки України – «Відмінник освіти України».

Постійно підтримує зв’язки з конкурентоспроможними, інноваційно-орієнтованими підприємствами.