Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Довбіщук Ірина

Кафедра: Кафедра комерційної діяльності і логістики
Посада: запрошений професор ДВНЗ КНЕУ ім. В.Гетьмана
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: доктор філософських наук
Стаж роботи: 10 років
Біографія:

Освіта:

- Бакалавр з соціології, 2009 року закінчення, Університет м. Бремен

- Магістр з міського та регіонального розвитку, 2010 року закінчення, Університет м. Бремен

- Доктор філософії, дисертація захищена у 2014 році на тему Сталий регіональний розвиток шляхом створення інноваційно-орієнтованого управління кластерами, Університет м. Бремен

Починаючи з 2015 року Др. Ірина Довбішук приймає активну участь у створенні спільної німецько-української магістерської програми з логістики, що відкривається у 2017 році у КНЕУ. З 2016 року реалізується чотирирічна міжнародна програма GUMLogза участю ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана», Університету м. Бремен та Уманського національного університету садівництва під координацією Др. Ірина Довбішук. За сприяння Др. Ірина Довбішук 7 студентів КНЕУ (факультет маркетингу та факультет міжнародної економіки і менеджменту) з 2016 року отримали стипендії на навчання протягом місяця в Університеті м. Бремен. З 2018 року планується започаткування двостороннього обміну студентами на семестровій основі. У програмі мобільності приймають участь й викладачі КНЕУ (кафедра маркетингу, кафедра комерційної діяльності та логістики, кафедра фінансів).  

Варто відзначити, що кафедра комерційної діяльності та логістики у співпраці з Др. Іриною Довбішук постійно проводять роботу над пошуком додаткового фінансування з боку приватних підприємств та міжнародних фондів для забезпечення наукової та освітньої діяльності.