Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Довіра, можливості та процвітання18 Липня 2019р.

Сьогодні на адресу ректора КНЕУ Дмитра Григоровича Лук’яненка прийшов лист подяки від директора Європейського Офісу СІМА Якуба Бейнаровича «За багаторічну активну співпрацю та участь у проекті «Працевлаштування, освіта та партнерство». СІМА є провідним і найбільшим у світі професійним об’єднанням управлінських бухгалтерів Chartered Institute of Management Accountants. 

Нещодавно на непересічній події, присвяченій 100-річчю СІМА, що відбулася у Міністерстві науки і вищої освіти Польщі, були представники 14 кращих економічних університетів Центральної та Східної Європи, серед них ВНЗ Словенії, Чехії, Румунії, Болгарії, Угорщини та від України – Київський національний університет імені Вадима Гетьмана. 

КНЕУ реалізує своє парнерство в рамках програми CIMA&University. Спільні міжнародні сертифікаційні програми СІМА&КНЕУ дають можливість студентам отримати знання, підтверджені глобальної професійною асоціацією і відповідають потребам світового ринку. КНЕУ на цьому заході представляли координатор навчальних програм СІМА в Інституті вищої освіти КНЕУ Viktoria Leschinskaya та декан факультету обліку та податкового менеджменту, професор кафедри обліку і оподаткування 

Микола Бондар Бондар Микола Іванович.Ще одне вітання колегам з нагоди Дня бухгалтера в Україні! 
https://cima.kneu.edu.ua/