Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Sсholarship в Україні17 Жовтня 2019р.

Доброго дня!

Ми запустили наступний конкурс в межах соціального проекту "Scholarship в Україні" . Це вже IV конкурс, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Призовий фонд IV конкурсу складає 63 000 грн.

Звертаємося до вас з офіційним листом на ім`я ректора  з проханням проінформувати ваших студентів та викладачів про старт нового конкурсу в межах цього проекту. Просимо розмістити інформацію для поширення на сторінках Київського національного економічного університету у соціальній мережі та на сайті вашого закладу https://kneu.edu.ua/.

Офіційний лист із зверненням з вихідним номером 4 від 10/15/2019 завантажено для зручності за посиланням https://www.scholarship.in.ua/list-vnz/kneu.pdf.

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який студент, не зважаючи на фаховий напрямок навчання.

В межах проекту "Scholarship в Україні" надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця отримають  грошові призи у 5000 грн та 1000 грн у відповідності з кожної номінації.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем організаторами та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки жюрі.

З умовами та темами конкурсу можна ознайомитися на сторінках проекту грантонадавачів:

  І грант - https://maanimo.com/scholarship ;

 ІІ грант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant ;

ІІІ грант - https://banker.ua/grant/

Мета даного конкурсу - підвищення рівня фінансової грамотності української молоді.

З цього приводу 10.09.19 відбулась прес-конференція, яку можна переглянути за посиланням https://youtu.be/-0TMgW-UWos .

Як проходили попередні конкурси "Sсholarship в Україні" можна ознайомитися на сайті проекту  https://www.scholarship.in.ua .

Заздалегідь вдячні за підтримку нашого соціального проекту "Sсholarship в Україні"  щодо мотивування української молоді!

 

https://www.youtube.com/watch?v=-0TMgW-UWos