Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Три команди КНЕУ у фіналі Creative Spark Big Idea Challenge -2021! Вболіваймо за наших!17 Липня 2021р.

Три команди КНЕУ  у фіналі міжнародного змагання Creative Spark Big Idea Challenge 2021! До перемоги залишилося зовсім трохи, командам-фіналістам КНЕУ потрібна Ваша допомога, щоб зібрати якомога більше голосів. Будь ласка, рекламуйте їхні відеофільми у своїй мережі та на своїх соціальних сторінках, просячи спільноту підтримати команди, голосуючи за їх ідеї.
До 18.07.21., кожен може голосувати в Інтернеті за ідеї студентів КНЕУ, а команда, що набрала найбільшу кількість унікальних голосів у кожній країні, виграє «Премію вибору людей» та отримає шанс змагатися за «Міжнародну премію вибору людей».
-  проєкт «HotPack» https://creativespark-bigidea.uk/vote-for-idea-67
 Студенти: Марія Валієва, Аліна Бугаєнко, Дарина Лизенко та Вероніка Дідоренко та ментор - д.е.н., професор кафедри корпоративних фінансів Майорова Т.В. та наставник команди  ENACTUS KNEU директор Інституту англомовних програм -  Циркун О.І.
-  проєкт « Grab&Go» https://creativespark-bigidea.uk/vote-for-idea-62
Студенти: Доценко Олена, Шайдецька Варвара, Панасицька Олександра та ментор - Сандул Марія Станіславівна к.е.н, доцент кафедри міжнародної торгівлі і маркетингу.
-  проєкт «Crafterz»  https://creativespark-bigidea.uk/vote-for-idea-61
Студенти: Ніара Зевадинова, Софія Мірза, Катерина Плахтій та ментор - Гальперіна Л.П. к.е.н., професор кафедри міжнародного менеджменту.
В КНЕУ створено багато можливостей для реалізації студентських бізнес-ідей, які було організовано спільно з нашими міжнародними та вітчизняними партнерами.

Онлайн навчання зі створення стартапів, пітчингу тощо, консультацій в рамках Центру підприємництва КНЕУ та бізнес-клініки КНЕУ, конкурсу студентських бізнес-ідей - Ideafest Student Business Idea Competition 2021 в рамках проекту KNEU Creative Spark.

Організація унікального конкурсу бізнес-проєктів та наукових досліджень, що відбувся в рамках щорічної студентської наукової конференції «Креативні проєкти та ідеї у цифровій екосистемі». Організаторами заходу виступили кафедра міжнародної економіки КНЕУ спільно з німецькою компанією «Digital Bridge Builders von Rosen und Meister GbR» (Німеччина) за інформаційної підтримки «TechUkraine».

Різноманітні навчальні можливості, які проводили кафедри КНЕУ онлайн в рамках навчальних програм та освітніх курсів, конкурси, семінари, тренінги, майстер-класи тощо протягом 2020/21 року.

Дякуємо всім учасникам, які подали заявки на конкурс, менторам, партнерам, усім, хто розвиває інноваційну екосистему КНЕУ! Особливо вдячні нашим талановитим випускникам, які завжди повертаються з новими ідеями та підтримкою наших ініціатив!

Наступними етапами змагання буде обрання проекту- призеру глядацьких симпатій з 5-18 липня та оголошення переможців 30 липня 2021 року. Підтримуємо проекти Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана! Успіхів усім фіналістам!

З повагою,
Команда КНЕУ Creative Spark
Публічне голосування у 2021 році “Відбір людей” зараз відкрите та транслюється на веб-сайті конкурсу: https://creativespark-bigidea.uk/