Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Колектив Інституту вищої освіти КНЕУ спільно з University of Reading (Велика Британія) отримав перемогу у гранті!06 Листопада 2018р.

Колектив Інституту вищої освіти Київського національного економічного університету спільно з University of Reading (Велика Британія) отримав перемогу у гранті від авторитетної міжнародної організації British Council - «Creative Spark»!

Creative Spark – п'ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки.

Основною метою гранту є вивчення успішного досвіду Великої Британії у розвитку креативних підприємств за допомоги підприємницької освіти, та забезпечені збалансованого економічного зростання.

Він охоплює такі напрямки:

  • Розвиток партнерських відносин між університетами та інституціями сектору креативних індустрій у Великій Британії та країнах-учасницях Creative Spark з метою підтримки підприємницької освіти та створення центрів підтримки підприємництва.
  • Проведення тренінгів та активностей з розвитку підприємницьких навичок у студентів та креативних підприємців, починаючи від пітчингу ідей та започаткування бізнесу, до захисту інтелектуальної власності та запровадження кредитних ліній.
  • Запуск digital-програм для вивчення англійської мови, включаючи навчальні платформи та масові відкриті онлайн-курси (MOOCs) англійської мови для підприємництва.

В рамках гранту буде проведено велику кількість підприємницьких заходів та конкурсів, які спрямовані на розвиток підприємницьких навичок у студентів та креативних підприємців-початківців, підтримку у створені власного бізнесу з нуля, обмін знаннями, менторінг проектів авторитетними експертами з бізнесу та багато іншого.