Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

ІІІ Міжнародний літній форум «Сучасні питання цифрової економіки»03 Вересня 2019р.

28-29 серпня 2019 року у межах багаторічної співпраці між науковцями КНЕУ імені Вадима Гетьмана (Україна) та Університету м. Бремена (Німеччина) відбувся Міжнародний літній форум «Сучасні питання цифрової економіки». Захід складався з таких частин, обумовлених поставленими завданнями: обговорення результатів досліджень магістрантів та докторантів, виступи й обмін думками фахівців-практиків і науковців з метою досягнення міждисциплінарного підходу у виробленні стратегії подальшої цифровізації суспільного життя та економіки.

28 серпня магістранти з Університету м. Бремена презентували доповіді щодо програми цифровізації освіти Німеччини, за результатами обговорення отримавши зворотний зв'язок. Докторанти з України зосередилися на результатах роботи цифрових стартапів в Україні та перспективах цифровізації бізнесу, публічного сектору, роботи громадських організацій.

29 серпня разом із виступами науковців КНЕУ імені Вадима Гетьмана професор Університету м. Бремена А.Хайнеманн презентував останнє дослідження стосовно оподаткування цифрових компаній та пропозиції для Єврокомісії за результатами форуму в Сингапурі, доповідачі з Міністерства економіки України та приватних концернів продовжили дискусію щодо практичної імплементації пропозицій з урахуванням українських практик.

Організаторами форуму стали Голови Ради молодих учених та Наукового студентського товариства КНЕУ імені Вадима Гетьмана Степура Марина та Ганна Котіна, декан факультету маркетингу Олександр Дима , декан факультету управління персоналу, соціології та психології Світлана Цимбалюк, завідувач кафедри обліку й оподаткування Шигун Марія. Щира вдячність усім учасникам, гостям та організаторам заходу! Особлива подяка Рудик Наталії, Ганні Завистовській та Тетяні Жибер!

Захід відбувся англійською мовою.