Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Меморандум з Освітнім центром "ОПТІМА"24 Листопада 2021р.

24 листопада 2021 року відбулось підписання меморандуму про співробітництво між ТОВ ЦЕНТР ОСВІТИ «ОПТІМА» та 
КИЇВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ ЕКОНОМІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ імені Вадима Гетьмана.

Свої підписи під документом поставили: Генеральний директор Центру освіти «ОПТІМА» Марія Мілецька та ректор університету Дмитро Лук’яненко.
Сторони планують спільні проєкти в напрямку популяризації дистанційної освіти, підготовки і підвищення кваліфікації персоналуНа зустрічі також були присутні Андрій Марченко, директор з розвитку "Optima School» та Марина Сільченко, директор Інституту дистанційної освіти КНЕУ, які будуть кураторами такої безпосередньої співпраці.  

Пандемія і карантинні обмеження, спричинені нею, назавжди змінили усі освітні процеси, ставши потужним поштовхом до використання цифрових технологій. Дистанційне навчання, можливість прийти на живий Zoom-семінар з топ-менеджером провідної аудиторської компанії, можливість зробити паузу для кави під час асинхронного перегляду відеолекції професора з Німеччини, можливість пройти короткострокову програму за день чи за місяць, у двадцять років чи у п’ятдесят — все це розмиває простір та час, завдяки чому освіта виходить за межі однієї школи, одного університету, однієї країни, одного віку.

Одним із важливих питань цифрової освіти є забезпечення якості навчальних матеріалів, що сприяє підвищенню рівня вмотивованості та самодисципліни учнів, студентів, слухачів та компенсує зниження соціальної комунікації усіх учасників освітнього процесу. Професійний відеоконтент, технології програмованого навчання, тайм-менеджмент, дашборди навчального прогресу, різнорівнева система моніторингу діяльності як студента, так і викладача — все це сучасний дистанційний курс. І саме такі курси для наших студентів планується створювати в результаті співпраці КНЕУ та Центру «ОПТІМА».