Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Результати конкурсу CFA – КНЕУ в списку фіналістів01 Березня 2021р.

          У п’ятницю 26 лютого 2021 відбувся фінал національного етапу глобального конкурсу CFA Institute Research Challenge, який стартував у жовтні 2020 р. і є одним найпрестижніших у світі. Щороку у ньому беруть участь команди з понад 1000 університетів. У цьому році команди проводили фінансово-інвестиційний аналіз компанії BASF для надання рекомендацій інвесторам щодо buy, sell чи hold акцій компанії. За результатами прискіпливих оцінок суддівства, до якого входили представники провідних міжнародних компаній, дві команди КНЕУ у складі:

  • Олексій Чайковський (капітан), Іван Войтко, Вікторія Фетман, Анастасія Гращук та Ольга Маринчак (Факультет міжнародної економіки і менеджменту);
  • Назар Лилак (капітан), Ростислав Кострубицький, Тетяна Крачкова, Дмитро Бураков (Факультет фінансів).

         Вони увійшли спочатку до 10-ки, а потім до 4-ки кращих в Україні. Відтак, половина суперфіналу національного етапу глобального конкурсу CFA Institute Research Challenge традиційно була представлена КНЕУ. Жоден інший Університет не показав таких результатів.

         Команди проводили підготовку під керівництвом професора кафедри міжнародної економіки Ільницького Дениса Олександровича та аспірантки кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Гончаренко Ольги. Окрему подяку висловлюємо менторам від бізнесу – Миколі Шевченку, Директору зі стратегії напрямку видобутку корисних копалин UMG Investments та Максиму Перцю, менеджеру департаменту корпоративних фінансів «Делойт» за плідне співробітництво та глибоку залученість до проведення та оформлення результатів досліджень.

         Вітаємо віце-чемпіонів та зичимо натхнення й наполегливості для наступних перемог, адже здобуті під час підготовки знання, навички та знайомства стануть корисними для кожного. Вдячні за підтримку всім викладачам, командам попередніх років та колегам, хто підтримував та вболівав за наші команди!