Графік та інструкція проведення вступних випробувань до аспірантури

Графік вступних випробувань 2023

ІІ етап

До уваги вступників на Ваші електронні скриньки будуть надіслані листи з Вашим особистим логіном та паролем для входу до системи Moodle щодо тестування з економічної теорії (для окремих вступників) та іноземної мови, перевіряйте будь-ласка наявність листа (перевіряйте папку "СПАМ" також). Якщо посилання на вхід до системи Moodle не працює, користуйтесь цим посиланням (перейдіть до системи Moodle за покликанням). Листи будуть надіслані з пошти vstup-aspirant@kneu.edu.ua

Окрема інформація буде надана щодо фахового випробування зі спеціальності та співбесіди стосовно чіткого графіку.

Для зворотнього листування пишіть на  електронну скриньку vstup-aspirant@kneu.edu.ua (скринька працює тільки для відповідей на питання щодо вступу до аспірантури).

Тестування з економічної теорії для вступу до аспірантури

Консультація з іноземної мови для вступу до аспірантури

Іспит з іноземної мови для вступу до аспірантури

Іспит  та співбесіда зі спеціальності 051  Економіка (для тих кафедр, які у графіку вступних випробувань зазначені дистанційно)

Іспит  та співбесіда зі спеціальності 076  Підприємництво та торгівля (дистанційно)

Увага!!! Чіткий розклад вступного випробування та співбесіди зі спеціальності для вступників на спеціальності 051 Економіка (екзаменаційна комісія Інституту інформаційних технологій в економіці), 053 - Психологія, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент, 081 Право, 292 Міжнародні економічні відносини та 281 Публічне управління та адміністрування, розміщено на сайті.

Увага!!! Результати фахового випробування та співбесіди зі спеціальності буде розміщено 05.09.2023 після 15:00 на сайті у рубриці "Результати іспитів"

Апеляції приймаються та розглядаються до 15:00 наступного дня після оголошення результатів (каб. 317, Київ, проспект Перемоги, 54/1). Подається тільки особисто за письмовою заявою відповідно до Положення про приймальну та апеляційні комісії

Остання редакція: 04.08.23