Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Галустян Юлія Марсумовна

Кафедра: Кафедра cоціології
Посада: Доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат соціологічних наук
Біографія:

З відзнакою у 1989 р. закінчила Київський інститут  народного  господарства ім. Д.С.Коротченка (зараз – КНЕУ ім. Вадима Гетьмана) за спеціальністю «економіка праці». Одразу після навчання поступила в аспірантуру Інституту соціології НАН України. У 1993 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 22.00.04 - спеціальні та галузеві соціології, після чого постійно працює в університеті, поєднуючи викладацьку та науково-дослідницьку діяльність. Активно бере участь в реалізації національних та міжнародних соціальних проектів.

Стажувалася в Мічіганському Університеті (США)  за освітнім напрямом «Новітні соціологічні методи збору інформації».  Є членом Європейської мережі дослідників з питань молоді  (European Youth Researchers of Council of Europe (http://pjp-eu.coe.int/en/web/youth-partnership/peyr-members). Є тренером Програми Розвитку ООН в Україні (Програма прав жінок та рівних можливостей).

Член редакційної колегії наукового журналу «Український соціум» (визнаний ВАК України  фаховим  з економічних наук та соціології). Має Почесну відзнаку Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту «За активну громадську діяльність». Має більше 70 наукових публікацій з соціально-економічної та гендерної тематики.