Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Соціальна психологія

У цьому курсі ми поговоримо про те, що відбувається з людиною, коли вона стає членом соціальної групи. Розглянемо, як вона обробляє інформацію, які емоції відчуває і як поводиться. Проаналізуємо основні ефекти, проблеми й способи їхнього вирішення. Обговоримо класичні й сучасні соціально-психологічні моделі, а також їхнє практичне застосування.

Про курс. Ми все своє життя, від народження до смерті, проводимо в оточенні інших людей. Ці люди дуже впливають на наше мислення, емоції й поведінку. У цьому курсі ми поговоримо про те, що відбувається з людиною, коли она стає членом соціальної групи. Розглянемо, як люди аналізують інформацію про себе й навколишніх; коли переживають позитивні й негативні емоції один до одного; при яких умовах поводяться кооперативно й конкурентно, допомагають і завдають шкоди. Обговоримо, що відбувається з людиною при міжособистісному спілкуванні, у малих і великих групах, а також при міжгруповій взаємодії. Поговоримо про основні ефекти, труднощі й способи їхнього вирішення. 

Робочі програми та навчальні матеріали

Остання редакція: 23.04.20

Публікаціі з предмету

  • Соціальна психологія (259 KB)методичні матеріали з вивчення навчальної дисципліни «Соціальна психологія»  для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», спеціальності 054 «Соціологія», спеціалізації (освітньо-професійної програми) «Соціологія економіки та підприємництва»17 Жовтня 2019 р.
  • Соціальна психологія (100.5 KB)05 Жовтня 2017 р.