23 жовтня 2017 року доценти кафедри соціології Артеменко С. Б. та Галустян Ю. М. спільно зі студентами І-го курсу, спеціальності «Соціологія економіки та підприємства», відвідали воркшоп «Академічна культура доброчесності».23 Жовтня 2017р.

23 жовтня 2017 року доценти кафедри соціології Артеменко Світлана Богданівна та Галустян Юлія Марсумівна спільно з доцентом кафедри філософії Северин-Мрачковською Людмилою Василівною та студентами  І-го курсу, факультету Управління персоналом, соціології та психології, спеціальності «Соціологія економіки та підприємства 6У04 – 2017», студентами І-го курсу, факультету Економіки управління, спеціальності «Національна економіка 6Е03 – 2017» відвідали воркшоп ««Академічна культура доброчесності».

Студенти прийняли активну участь у воркшопі, обговорюючи під час мозкових штурмів та дискусій актуальні питання утвердження принципів академічної доброчесності у вищій школі. В процесі воркшопу студенти засвоїли концептуальні засади етичного кодексу поведінки в академічному середовищі, важливість утвердження цінностей доброчесності, толерантності та гуманізму для розбудови конкурентної вищої освіти в КНЕУ імені В.Гетьмана.

Також студенти відмітили необхідність проведення таких наукових заходів для їх адаптації та соціалізації у навчальному процесі.