18 лютого 2020 року викладачі кафедри соціології КНЕУ Т.В. Єрескова та В.В. Горбов прийняли участь у відкритій зустрічі Київського відділення Соціологічної асоціації України.18 Лютого 2020р.

18 лютого 2020 року викладачі кафедри соціології КНЕУ к.соц.н, доц. Тетяна Єрескова та к.соц.н, доц кафедри Владислав Горбов прийняли участь у відкритій зустрічі Київського відділення Соціологічної асоціації України, яка відбулася на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Тетяна Єрескова  була обрана до ініціативної групи з підготовки Загальних зборів КВСАУ (березень 2020 року), мета яких розробити нову стратегію діяльності соціологічної спільноти у Києві, яка вплине, у тому числі, й на професійну підготовку фахівців з соціології.