Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Ловка Ольга Володимирівна

Кафедра: Кафедра педагогіки та психології
Посада: доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат психологічних наук
Стаж роботи: 20 років
Біографія:

Закінчила філософський ф-т (відділення "Психологія") Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка  у 1988 р. З 1988 до 2000 р. працювала психологом у методичному відділі Національної парламентської бібліотеки України (тепер Національна бібліотека імені Ярослава Мудрого). З 2000 р.- викладацька діяльність у КНЕУ.

З 2000 року – приватна психолого-психотерапевтична практика. Психологічні консультації та гештальт-терапія. У 2009 році сертифікована Українською спілкою практикуючих психологів «Гештальт-підхід» (член Європейської Асоціації Гештальт-терапії (EAGT), Міжнародної Асоціації Гештальт-терапії AAGT, FORGE) з присвоєнням кваліфікації гештальт-терапевт. Спеціалізації:  індивідуальна та групова терапія, системна сімейна терапія. У 2019 р. отримала сертифікат зі спеціалізації "Психосоматика" Всеукраїнської спілки психологів, що практикують гештальт-підхід "Український Гештальт-інститут". Член Української спілки психотерапевтів. Терапевтична практика 20 років.

У 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Психологічні умови організації групової проектної діяльності студентів у процесі вивчення психолого-педагогічних дисциплін» на здобуття наукового ступеню кандидата психологічних наук.

Тренер тренінг-курсів кафедри «Технології інноваційного навчання в економічному університеті», «Формування психолого-педагогічної компетентності викладачів», "Формування компетентностей ХХІ сторіччя".

Дисципліни, що викладаються: "Загальна психологія: основні проблеми", "Загальна психологія (афективно-мотиваційна сфера особистості", "Практикум з загальної психології (афективно-мотиваційна сфера особистості)","Психологія здоров'я", "Нейропсихологія", "Гештальт-терапія в організаціях", "Психологія збереження здоров'я в організаціях", «Психологія та педагогіка», «Психологія»,