Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Ловка Ольга Володимирівна

Кафедра:Кафедра педагогіки та психології
Посада:Доцент
Вчене звання:доцент
Науковий ступінь:кандидат психологічних наук
Науково-педагогічний стаж:24 роки

Освіта 

Закінчила філософський ф-т (відділення "Психологія") Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка  у 1988 р. З 1988 до 2000 р. працювала психологом у методичному відділі Національної парламентської бібліотеки України (тепер Національна бібліотека імені Ярослава Мудрого). З 2000 р.- викладацька діяльність у КНЕУ.

У 2009 році сертифікована Українською спілкою практикуючих психологів «Гештальт-підхід» (член Європейської Асоціації Гештальт-терапії (EAGT), Міжнародної Асоціації Гештальт-терапії AAGT, FORGE) з присвоєнням кваліфікації гештальт-терапевт. Спеціалізації:  індивідуальна та групова терапія, системна сімейна терапія. У 2019 р. отримала сертифікат зі спеціалізації "Психосоматика" Всеукраїнської спілки психологів, що практикують гештальт-підхід "Український Гештальт-інститут". Член Української спілки психотерапевтів. 2022-2023 р. – сертифікати з EMDR-терапії (базові курси ЕМДР 1, ЕМДР 2), тренерка - ЄваМюнкер-Крамар, Австрія. 

У 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Психологічні умови організації групової проектної діяльності студентів у процесі вивчення психолого-педагогічних дисциплін» на здобуття наукового ступеню кандидата психологічних наук.

Тренер тренінг-курсів кафедри «Технології інноваційного навчання в економічному університеті», «Формування психолого-педагогічної компетентності викладачів», "Формування компетентностей ХХІ сторіччя".

Дисципліни, що викладаються: "Загальна психологія: основні проблеми", "Загальна психологія: афективна  сфера особистості", "Практикум з загальної психології: афективно-мотиваційна сфера особистості",  "Сімейне консультування", "Психологія здоров'я", "Технології командної та групової роботи в організаціях", "Тренінг Self-менеджмент (управління власним життям)", "Психологія травми", «Психологія та педагогіка», «Психологія».