Вступ до спеціальності (К-ра Управління персоналом та економіки праці)

Остання редакція: 06.09.17

• Вступ до спеціальності Менеджмент персоналу (75.3 KB)методичні матеріали з вивчення навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 073 «Менеджмент», освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу», спеціалізації 6У06«Менеджмент персоналу».10 Жовтня 2019 р.
  • Вступ до спеціальності Менеджмент соціальної сфери (75.3 KB)методичні матеріали з вивчення навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 073 «Менеджмент», освітньо-професійної програми «Менеджмент соціальної сфери», спеціалізації 6У07 «Менеджмент соціальної сфери»10 Жовтня 2019 р.
  • Вступ до спеціальності 6У06 (74.8 KB)методичні матеріали з вивчення навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 073 «Менеджмент», освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу», спеціалізації 6У06«Менеджмент персоналу».03 Грудня 2018 р.
  • Вступ до спеціальності 6У07 (273.5 KB)методичні матеріали з вивчення навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 073 «Менеджмент», освітньо-професійної програми «Менеджмент соціальної сфери», спеціалізації 6У07 «Менеджмент соціальної сфери»03 Грудня 2018 р.
  • Вступ до спеціальності (24.1 KB)паспорт дисципліни вступ до спеціальності06 Вересня 2017 р.