Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Комерційна діяльність та логістика

Вітчизняний ринок логістичних послуг зростає на 50-70% останні 5 років, а транзитний потенціал України задіяний лише на 20% і має всі перспективи до росту. Зміна традиційних економічних зв’язків потребує інтенсифікації комерційних зусиль для налагодження нових ринків збуту товарів і послуг вітчизняних підприємств. Тому найближчі роки прогнозується зростання попиту на спеціалістів у сфері логістики та комерційної діяльності в Україні.

Бакалаври зі спеціальності «Комерційна діяльність і логістика», підготовлені у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», зможуть працювати менеджерами та керівниками комерційних та логістичних підрозділів компаній та виконувати наступні функції:

  • проведення переговорів та укладання угод;
  • організація збуту товарів та послуг;
  • ведення складського господарства та організація транспортування продукції;
  • здійснення міжнародних експортно-імпортних операцій;
  • організація транспортно-експедиційних операцій;
  • здійснення закупівель та організація тендерів.

У межах варіативної складової студенти можуть поглибити свою спеціалізацію за рахунок вибору пакетів дисциплін та отримати сертифікат з «Логістика» чи «Інтернет-маркетинг», що підтверджуються провідними вітчизняними компаніями та спеціалістами. Крім цього випускники отримають ґрунтовну підготовку, яка дозволить організувати та займатися розвитком власного бізнесу.

Остання редакція: 19.07.17