Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Креативні ідеї студентів у глобальному вимірі15 Травня 2019р.

В рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій Міністерства і освіти України 15 травня у конференц-залі КНЕУ підвели підсумки 86-ї щорічної загально-університетської наукової студентської конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти». 
Учасників конкурсу бізнес-ідей IDEAFEST Student Business Idea Competition привітав ректор КНЕУ Д.Г. Лук’яненко. «Наші студенти відзначені на конкурсах багатьох країн світу. Інтелект не має кордонів, - наголосив він. – В журі сьогодні - відомі науковці, представники різних країн».
Колосальним ресурсом у розробці таких проектів назвала студентів проректор з наукової роботи Л.Л. Антонюк. Представник директорату інновацій та трансферу технологій МОН України В.І.Чернюк побажав конкурсантам виходити на глобальний ринок. 
Надихнули конкурсантів на нові звершення професор, PhD з підприємництва та інновацій в Бізнес школі Хенлі, (Університет Редингу, Великобританія) Максим Белицький та виконавчий директор Центру підприємництва Хенлі, венчурний інвестор Юрек Сікорський.
Тематика бізнес-проектів різноманітна: розробка енергозберігаючих технологій, безпечних для екології; здорове харчування з акцентом на сніданок; пакування харчових продуктів; тренувальні стрічки для очей для підтримки зору; догляд за домашніми тваринами. 
Автори проектів відзначені грамотами за наукові досягнення.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ЦСЗ Анастасія Рогачова (фото)