Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

КНЕУ підписав Меморандум з Фінансовим ліцеєм Подільського району м. Києва19 Листопада 2021р.

Наш Університет  продовжує успішно нарощувати партнерські зв’язки з різними освітніми закладами. Так, 18 листопада відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між КНЕУ та  ЗНЗ II-III ступенів «Фінансовий ліцей Подільського району м. Києва».

Меморандум скріпили підписами ректор Університету Дмитро Григорович Лук’яненко  та  директор Ліцею Юрій Володимирович  Шукевич.

 

Під час переговорів обговорювалися сучасні проблеми підготовки учнів і студентів, з акцентами  на якісний і сучасний зміст навчання. Виявляючи таланти та потенціал учнівської молоді, висококваліфіковані вчителі вибудовують індивідуальну траєкторію розвитку кожного. Викладачі КНЕУ всіляко сприятимуть  ефективному процесу освіти в сфері бізнесу.

Вже з 23 листопада на базі Фінансового ліцею починає працювати  професійноорієнтована школа економіки та управління персоналом для учнів 10-х класів. Надалі за необхідності учнівську молодь готуватимуть до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання згідно з державними програмами й умовами вступу до Університету.

Серед інших напрямів співпраці: спільна розробка інтегрованих навчальних планів і програм, що забезпечують поглиблене навчання учнів Ліцею; реалізація додаткових загальноосвітніх програм;  впровадження інноваційних педагогічних технологій; проведення спільних науково-методичних досліджень; проведення освітніх і культурно-творчих заходів, конференцій, олімпіад і конкурсів наукових робіт за участю учнів ліцею; забезпечення умов для функціонування освітнього кластера «Ліцей  Університет».

 

Сподіваємось на плідну співпрацю, з радістю вітатимемо випускників Ліцею у стінах КНЕУ!