КНЕУ – найкращий економічний університет за результатами вступної кампанії 2021 року13 Травня 2022р.

На початку травня 2022 року опубліковано щорічний рейтинг закладів вищої освіти України за результатами вступної кампанії 2021 року. Рейтингсформовано на основі даних, отриманих інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної електронної бази з питань освіти за договором з ДП «Інфоресурс».

Окремі рейтингові таблиці складено за такими показниками:

• найбільший бал ЗНО на бюджет;
  • найбільший бал ЗНО на контракт;
  • вступників, зараховані на бюджет;
  • вступники, зараховані на контракт;
  • вступники приватних вишів.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана посідає лідерські позиції в рейтингових таблицях:

• За показником середнього балу ЗНО при вступі на бюджет КНЕУ став третім серед 215 закладів вищої освіти України, а серед економічних університетів - першим. Середній бал ЗНО для вступу до КНЕУ становив 184,16 бали, а середній бал шкільного свідоцтва – 10,68.
  • За середнім балом ЗНО при вступі на контракт КНЕУ є першим серед економічних університетів державної форми власності та другим серед економічних університетів усіх форм власності. При цьому кількість вступників, яких зараховано на контракт, у КНЕУ була в 21,6 разів більша, ніж у приватного ЗВО.
  • За показником чисельності вступників, яких зараховано на бюджет, КНЕУ став першим серед економічних університетів.
  • За чисельністю вступників, яких зараховано на контракт (2095 осіб), КНЕУ є сьомим серед 380закладів вищої освіти, представлених у рейтингу, та другим серед економічних університетів.

Детальніше про рейтинг: http://osvita.ua/vnz/rating/vstup-osvita/

Підготував: Ільницький Д.О.