Інформація для студентів 1 курсу заочної форми навчання09 Жовтня 2017р.

Шановні студенти! Формування груп для вивчення обраної вами іноземної мови завершується 11 жовтня 2017р.(середа). Для запису в групувам необхідно  09 - 10  жовтня (протягом дня – з 10-00 до 18-00) подати заяву до центру «Інтенсив».

Групи будуть сформовані на основі поданих заяв та з урахуванням вашого поточного рівня володіння мовою, що визначено за результатами попереднього  тестування. Студенти, які не проходили тестування онлайн, а також студенти, що обрали для вивчення польську/турецьку мову можуть пройти його безпосередньо  в центрі «Інтенсив» під час подачі заяви. Студентам, які раніше не вивчали обрану іноземну мову, проходити тестування не потрібно, заява подається на вивчення мови з початкового рівня.

________________________________________________________________

Центр «Інтенсив» знаходиться в корпусі № 5 КНЕУ (5-й поверх), що поряд з корпусом Інституту бізнес-освіти. Звертатися до заступника директора центру – Капустянської Наталії Василівни.