Марафон «Гаряча лінія: кадрові консультації — 2017»22 Листопада 2017р.

Кафедра управління персоналом та економіки праці сприяла проведенню 17 листопада в конференц-залі КНЕУ фінального семінару із серії ексклюзивних практикумів для роботодавців, кадровиків, директорів з персоналу від найкращих експертів і авторів журналу «Довідник кадровика» — марафон «Гаряча лінія: кадрові консультації — 2017».

Cпікерами семінару стали найкращі кадрові експерти і автори журналу «Довідник кадровика»:

• Вікторія Ліпчанська, шеф-редактор кадрового напряму ВД «МЕДІА-ПРО», член Робочої групи з доопрацювання проекту Трудового кодексу України при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, провідний експерт Всеукраїнської асоціації кадровиків, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн», автор публікацій з трудового законодавства та кадрової справи, юрист за фахом; кадровик-практик, автор журналу «Довідник кадровика».
  • Ольга Харечко, головний редактор журналу «Довідник кадровика» та газети «Кадри і зарплата», експерт гарячої лінії журналу «Довідник кадровика», юрист за фахом.
  • Андрій Заболотний, заступник голови Національного агентства України з питань державної служби.
  • Ольга Макогон, канд. юрид. наук, проектний менеджер «Реформа ринку праці» Офісу реформ Кабінету Міністрів України.
  • Наталія Лук’янчук, заступник керівника відділу по роботі з персоналом компанії «МУРАВЕЙ-УКРАЇНА».