«EURONET KNEU 5.0» - МОЛОДІЖНЕ ОБ`ЄДНАННЯ У ФОРМАТІ ЄВРОКЛУБУ01 Листопада 2021р.

1 листопада – визначальний день для громадян ЄС: День народження Європейського Союзу!

Ми, українці, зробили свій європейський вибір,  проте цей процес доволі складний: є багато бар`єрів: економічних, політичних, соціальних.

Серед українців свідомо поширюються міфи, стереотипи та фейки щодо ЄС, європейських цінностей, життя та проблем.

Не секрет, що в різних європейських країнах ставлення до вступу України в ЄС різне!

Тому вкрай важливо, щоб зацікавлені та вмотивовані українці, особливо молодь, соціально активна молодь -  студентство, молодіжні активісти -  налагоджували комунікації зі своїми європейськими однолітками та колегами, щоб спільно долати ці упередження та стереотипи.

А всі, кому ця проблема небайдужа, мають їм усіляко допомагати!

Саме для цього і було ініційовано «EURONET KNEU 5.0»  -  МОЛОДІЖНЕ ОБ`ЄДНАННЯ  У ФОРМАТІ ЄВРОКЛУБУ!

Саме в цей день відбулась презентація новоствореного Євроклубу, яку організували та провели студенти-члени ініціативної групи Євроклубу (модератор – старший викладач кафедри соціології Богдан Ільченко) за участі проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Чужикова Віктора Івановича, декана факультету управління персоналом, соціології та психології Цимбалюк Світлани Олексіївни, завідувачки кафедри соціології Гаєвської Оксани Борисівни, завідувача кафедри європейської економіки і бізнесу Федірка Олександра Анатолійовича, директорки Центру міжнародної академічної мобільності КНЕУ Коломієць-Людвіг Євгенії Павлівни.

Усі виступаючі зійшлись на думці, що створення такого молодіжного об`єднання є важливим кроком для розширення інтересу та неформальних комунікацій молоді, викладачів, науковців з європейської та інтеграційної проблематики.

Справді цікавими та мотиваційними були підготовлені студентами-соціологами презентації, присвячені євроінтеграції України очима молоді

Більш детально про Євроклуб КНЕУ та даний  захід

Ви зможете дізнатись, відвідавши нашу фейсбук-сторінку

EuroClubKneu