ПІДСУМКИ ЗАСІДАННЯ ФАКУЛЬТЕТСЬКОГО КРУГЛОГО СТОЛУ СТУДЕНТСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІНТЕГРАЦІЯ НАУКИ ТА БІЗНЕСУ ЯК ПЕРЕДУМОВА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»28 Квітня 2016р.

26 квітня 2016 року у межах роботи щорічної наукової студентської конференції «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України», відбулося засідання факультетського круглого столу «Інтеграція науки та бізнесу як передумова соціально-економічного розвитку України», модератором якого стала Світлана Олексіївна Цимбалюк, д.е.н., професор кафедри управління персоналом та економіки праці, декан факультету управління персоналом, соціології та психології.

У роботі факультетського круглого столу взяли участь викладачі, що представляли усі кафедри факультету, та студенти різних спеціальностей університету, які виступали на конференції під час роботи кафедральних платформ та доповіді яких були відзначені призовими місцями.

Також до роботи факультетського круглого столу були запрошені зовнішні експерти. Зокрема, від кафедри управління персоналом та економіки праці - Бойко Олена Володимирівна, перший заступник центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Києві; Комягіна Оксана Володимирівна, менеджер по персоналу АБ «Південний»; Бузнік Оксана, територіальний керівник «ANCORoutsourcing».

Рахманов Олександр Адольфович, д.соціол. наук, провідний науковий співробітник відділу економічної соціології Інституту соціології НАН Українипредставляв напрям соціологія.

Від кафедри політології взяли участь Пошедін Олег Іванович, к.і.н.,доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою Національної академії державного управління при Президентові України та Деменко Олександр Федорович, к.політ.наук, доцент, заступник директора Інституту гуманітарних наук Національного університету фіскальної служби України.

Експертами з питань педагогіки та психології стали Артюшина Марина Віталіївна, доктор пед. наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, Ніконенко Людмила Володимирівна, співробітник Інституту соціальної і політичної психологіїНАПН України, та Романова Ганна Миколаївна, д. пед. н., професор, завідувач лабораторії технологій професійного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

Під час відкриття факультетського круглого столу з привітальним словом до учасників конференції виступив д.е.н., професор, проректор з науково-педагогічної роботи університету Анатолій Михайлович Колот.

Після цього відбулося урочисте нагородження грамотами та науково-методичною літературою студентів-переможців (1-3 місця) за платформами факультету.

З цікавою доповіддю на тему «Медіапрактики студентів як ресурс протидії маніпуляціям в політико-правовій сфері» виступила співробітник Інституту соціальної і політичної психології НАПН України Людмили Володимирівни Ніконенко.

Для визначення переможців студентської конференції факультету були заслухані доповіді переможців кожної з кафедральних платформ. Виступи студентів оцінювали зовнішні експерти за сукупністю критеріїв: прикладна значимість, обґрунтованість, системність, суспільна значимість, оригінальність.

За результатами оцінювання доповідей журі визначило переможця факультетського круглого столу, яким стала Павлова Катерина, студентка магістратури спеціальності «Управління персоналом та економіка праці». ІІ місце було присуджене Ращенко Анастасії, студентці 4 курсу спеціальності «Управління персоналом та економіка праці». ІІІ місце посіла Кича Надія. Інші студенти отримали відзнаки у номінаціях:  «Оригінальність викладення матеріалу», «Обґрунтованість авторської позиції», «Суспільна значимість авторських (практичних) рекомендацій», «Системність авторського підходу», «Прикладна значимість результатів дослідження».

У якості зворотного зв’язку зі студентами виступили експерти та відзначили високий рівень підготовлених доповідей, ґрунтовність досліджень, переконливість відповідей тощо.

На завершення круглого столу відбулось нагородження переможців та номінантів грамотами та книжками.