Превентивний моніторинг проєкту Erasmus «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» (29.09.2021)30 Вересня 2021р.

29 вересня 2021 року відбувся превентивний моніторинг проєкту Erasmus+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» у змішаному форматі.

Представники університетів-партнерів взяли участь у заході в Львівському національному університеті імені Івана Франка, інші учасники долучились до заходу онлайн на платформі Zoom.

Відкрив засідання проректор Львівського національного університету імені Івана Франка з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський. До дискусії щодо реалізації проєкту UTTERLY долучилися також представники менеджменту закладів (ректори, проректори, директори).

Учасники проєкту UTTERLY виступили з короткими доповідями про ключові досягнуті результати.Від Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у зустрічі взяла участь А. Василик, яка презентувала результати проєкту в КНЕУ.

Свої презентації представили також партнери зЛьвівського національного університету імені Івана Франка, Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка, Криворізького національного університету, Луцького національного технічного університету, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Національної академії педагогічних наук України та Спілки ректорів закладів вищої освіти України.

Відбулось також обговорення результаів проєкту із запрошеними стейкхолдерами, які не є офіційними партнерами проекту.

Наприкінці зустрічі учасники обговорили питання фінансового менеджменту із адміністраторами українських партнерів, відповідальними за фінансові аспекти реалізації проєкту.

Представники Національного Еразмус+ Офісу Світлана Шитікова, Жанна Таланова та Іванна Атаманчук надали корисні рекомендації щодо покращення реалізації проєкту, підвищення якості та забезпечення стійкості результатів.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein