8 листопада 2017 р. відбувся семінар для переможців проектів CBHE 2017 р. та команд діючих проектів 2015 р. та 2016 р., організований Національним ЕразмусПлюс офісом в Україні08 Листопада 2017р.

З вітальним словом виступили:

·       Хюг Мінгареллі, Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні;

·       Джулія Моро, департамент CBHE програми Еразмус+, Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Брюссель, Бельгія);

·       Віктор Огнев’юк, ректор, Київський університет імені Бориса Грінченка.

З інформацією щодо реалізації проектів, інструментів модернізації вищої освіти, моніторингу, фінансового адміністрування проектів, використання гранту виступили:

·     Джулія Моро;

·     Світлана Шитікова, директор, Національний Еразмус+ офіс в Україні;

·     Манана Салукадзе, Державний університет Ілія (Грузія);

·     Неллі Асматуллаєва, Національний Еразмус+ офіс в Казахстані.

Учасники мали змогу презентувати результати, обмінятися досвідом щодо реалізації проектів, розширити контакти, одержати відповіді на запитання.

У роботі семінару від команди проекту «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» («Improving teacher education for applied learning in the field of vocational education»,ITE-VET) взяли участь Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології та Тетяна Шкода, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.