Тренінги у межах проєкту Еразмус UTTERLY у Львівському національному університеті імені Івана Франка (Україна, 7-10.12.2021)10 Грудня 2021р.

7-10 грудня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франкавідбулися тренінги для викладачів у рамках проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

Організаторами тренінгу виступили Інститут вищої освіти НАПН (Україна) та Львівський національний університет імені Івана Франка (Україна).

Від Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у тренінгу взяли участь:

• Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології;
  • Олена Шатілова, доцент кафедри менеджменту.

Перший день тренінгів розпочався вітальним словом Віталія Кухарського (координатора проєкту, Львівський національний університет імені Івана Франка) та Світлани Калашнікової (Інститут вищої освіти НАПН).

Під час тренінгу командою Інституту вищої освіти НАПН було представлено:

• викладацьку майстерність як пріоритет розвитку європейського простору вищої освіти;
  • моделі сучасного університету та стратегії викладацької майстерності;
  • тенденції розвитку вищої освіти та викладацької майстерності;
  • організаційні моделі Центрів викладацької майстерності;
  • професійні стандарти викладачів: зарубіжний та український досвід.

Протягом тренінгу учасники працювали над розробкою:

• профілей власних університетів;
  • університетських рамок викладацької майстерності;
  • організаційних моделей Центрів викладацької майстерності в університетах;
  • профілей викладачів університетів;
  • освітніх програм з професійного розвитку викладачів.

Логічним завершенням тренінгу стала презентація учасниками розроблених стратегій та моделей викладацької майстерності для власних університетів.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein