Тренінг «Трансфер знань» у рамках проєкту Erasmus PAGOSTE (22-23.06.2021)22 Червня 2021р.

22-23 червня 2021 року в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» проведено тренінг для зацікавлених осіб у підготовці викладачів професійної освіти.

Тренінг на тему «Трансфер знань» провів професор Ріхард Фортмюллер (Інститут бізнес-освіти, Віденський університет економіки та бізнесу, Австрія).

Понад 160 учасників – представників закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти, навчально-методичних центрів ПТО, Міністерства освіти та науки України – відвідали тренінг.

З вітальним словом виступила Іванна Атаманчук (Національний Еразмус+ Офіс в Україні), підкресливши важливість проєкту у розбудові як системи вищої, так і професійно-технічної освіти України.

Під час тренінгу Ріхард Фортмюллер розповів про:

• форми довгострокової пам’яті (форми знання);
  • підходи до забування в різних теоріях;
  • емпіричні результати дослідження забування у сфері бухгалтерського обліку;
  • теорії трансферу знань;
  • трансфер знань у подальшому навчанні;
  • трансфер знань у вирішенні завдань.

Тренінг викликав інтерес серед учасників, які мали змогу поставити до тренерів цікаві для них питання.

Із матеріалами презентацій можна буде ознайомитися на сайті проєкту https://pagoste.eu.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein