Тиждень студентської науки12 Травня 2020р.

4-6 травня 2020 р. студенти спеціалізацій «Менеджмент персоналу» і «Менеджмент соціальної сфери» взяли участь у роботі платформи «Соціально-трудова сфера України в умовах формування інноваційної економіки» в рамках  87-ї загальноуніверситетської студентської наукової конференції «ІННОВАЦІЙНА УКРАЇНА: КРЕАТИВНІ ІДЕЇ ТА ПРОЕКТИ», яка відбувалася в он-лайн режимі.

Дослідження студентів-учасників були присвячені питанням Team building і організації командної роботи, самоорганізації та мотивації під час дистанційного навчання, кадрової політики в умовах цифровізації економіки, підвищення залученості персоналу, рекрутингу та соціальної відповідальності організацій, просування бренду роботодавця та ін.

За результатами обговорення було визначено переможців:

1. За секцією «Розвиток соціально-трудової сфери в умовах формування інноваційної економіки»

Серед юніорів

1 місце поділили Продан Дар’я та Гладченко Віктор;

2 місце виборола Гуцалюк  Єлизавета;

3 місце посів Череда Іван.

Серед професіоналів

1 місце одностайно присуджено Пінчуку Владиславу;

2 місце  присуджено Великород Дарині та Копиловій Ірині;

3 місце поділили Каспражицька Діана, Троян Юлія та Гапчук Софія.

1. За секцією «Менеджмент соціальної сфери: виклики перед суспільством та державою» переможцями стали:

1 місце - Шаясюк Катерина;

2 місце - Буртна Христина і Дорош Марія;

3 місце - Харенко Марія, Касяненко Ярослав і Головко Анна.

Крім того, учасники конференції були відзначені у номінаціях: «За соціальну спрямованість», «За практичну значимість», «За оригінальність ідеї», «За ґрунтовність теоретичних досліджень», «За системність авторського підходу», «За самостійність та переконливість суджень», «За логічність викладу матеріалу».

Вітаємо переможців і бажаємо нових наукових звершень!!!

Пінчук Владислав (1 місце)

Шаясюк Катерина (1 місце)                       Великород Дарина (2 місце)