Продовжується набір слухачів на курси підвищення кваліфікації в галузі дистанційних освітніх технологій30 Січня 2020р.

На базі Інституту дистанційних технологій навчання КНЕУ та Інституту підвищення кваліфікації КНЕУ продовжують роботу курси підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників «Дистанційні технології в освітньому просторі Університету». По закінченню курсів викладачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка. Заняття проводять викладачі кафедри інформатики та системології Красюк Юлія Миколаївна та Супрунюк Галина Михайлівна.

Галина Михайлівна поділиться досвідом IT-підготовки навчального матеріалу до завантаження у дистанційний курс з урахуванням особливостей електронного навчання.
Юлія Миколаївна допоможе зробити перші кроки у системі управління навчальним контентом Moodle. В результаті слухачі курсів зможуть розробити частину дистанційного курсу для своєї дисципліни та почати його впровадження у навчальний процес.
Науковий керівник курсів - Сільченко Марина Валеріївна.

За інформацією щодо наступного набору на курси звертайтесь в кімн.151, 1 корпус