IDEAFEST - Student Business Idea Competition07 Травня 2019р.

– змагання студентських бізнес-ідей. Центр підприємництва при Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана в рамках проекту від Британської Ради "Creative Spark" проводить конкурс, відкритий для всіх студентів (студентів і аспірантів) КНЕУ, що відбудеться навесні 2019 року. Ми шукаємо найкращі бізнес-ідеї, а фіналістів запросять на захід, де вони представлять свої ідеї до групи суддів.

Про змагання

Конкурс дає студентам можливість представити свої бізнес-ідеї та отримати підтримку, яка може призвести до комерціалізації бізнес-ідей. Ніякі попередні знання про підприємництво не потрібні, але студенти повинні захоплюватися розробкою та впровадженням бізнес-ідей.

Перед закінченням подачі заявок учасниками, їм буде запропоновано відвідати семінар, щоб допомогти розробити свої ідеї та дати уявлення про теорію та практику створення та розвитку бізнес-ідей.

Подати заявку можна до 23:59 години 7 квітня 2019 року на електронну пошту kneucfe@gmail.com, заповнивши форму для участі та представивши коротке (максимум 3 хвилини) англомовне відео про Вашу ідею.

Всі конкурсанти будуть оцінені суддями та серед усіх заявників буде обрано 5 фіналістів для представлення їх бізнес ідей 7 травня 2019 року. На цьому заході, де будуть присутні студенти, викладачі та зовнішні експерти, переможця буде обрано та оголошено суддями. Після цього відбудеться церемонія вручення призів.

Студенти можуть брати участь як одноособові учасники або в команді - максимум три студенти.

Заявка на участь заповнюється англійською мовою. Фінал змагань проводитиметься англійською мовою.

Винагороди

Найкраща бізнес-ідея, за оцінками суддів, виграє грошовий приз у розмірі 1000 фунтів стерлінгів.

За друге та третє місце – грошові призи у розмірі 500 та 250 фунтів стерлінгів.

На додаток до грошової премії, перші 3 команди отримають наставництво від бізнес експерта, щоб допомогти їм розвинути свою бізнес-ідею.

Графік змагань

1. Представлення конкурсу IDEAFEST (воркшоп) – 7  та 13 березня
  2. Подача заявок учасниками - 7 березня 2019 року
  3. Дедлайн - 7 квітня 2019 року
  4. Оголошення результатів - 15 квітня 2019 року
  5. Фінал змагань - 16 травня 2019 року

Воркшоп

Семінар відкритий для студентів, які планують брати участь в конкурсі, щоб допомогти їм розвивати свої ідеї, застосовуючи навчання, надане під час семінару.

Суддівство змагання

Учасники будуть оцінюватися за критеріями, складеними комісією, включаючи питання:

• Наскільки унікальною і життєздатною є бізнес-ідея?
  • Чи існує (досить великий і зростаючий) ринок для бізнес-ідеї?
  • Наскільки ефективна бізнес-ідея конкурує з існуючими постачальниками
  • Чи буде бізнес-ідея заробляти гроші?

Презентації та призи

5 фіналістів будуть запрошені на відвідування післяобідньої сесії в КНЕУ для представлення своїх ідей журі та аудиторії студентів, випускників, учасників конкурсу, викладачів та гостей.

Переможці будуть оголошені та нагороджені представниками спонсорів, після чого відбудеться закриття церемонії.

Презентація та нагородження відбудеться 7 травня 2019 року.

Умови участі в конкурсі

• Конкурс відкритий для студентів, які навчаються на бакалаврській, магістерській або аспірантській програмі в КНЕУ на дату закриття;
  • Бізнес-ідея повинна бути оригінальною роботою студентської команди;
  • Заповнені форми англійською мовою та англомовне відео повинні бути отримані до кінцевої дати;
  • Призи надаються за умов обгрунтування практичного застосування бізнес ідеї;
  • Рішення суддів є остаточним.