Семінар для докторантів з дозрівання вражаючих дослідницьких проектів для молодих вчених21 Вересня 2021р.

Кінцевий термін подачі заявок:10 жовтня 2021 року

Цілі семінару:

• Дізнатися про чіткий процес, який допомагає перетворити ідеї досліджень на ранній стадії в перевірені дослідницькі проекти
  • Створити чітку та цікаву заяву про внесок для своїх дослідницьких проектів
  • Уточнити аудиторію дослідницьких проектів
  • Створити чітку і переконливу дослідницьку пропозицію
  • Навчитися перевіряти свої основні припущення про вплив і доцільність проекту
  • Уточнити будівельні блоки своїх проектів і що кожен тягне за собою
  • Створити чітку дорожню карту (хто, що, коли) і розробити план хорошого робочого ритму
  • Дізнатися, як повідомити про хід своїх досліджень таким чином, щоб зворотний зв'язок міг бути включений і привести до більш ефективних досліджень

Семінар буде проходити протягом 6 тижнів (всього 5 сесій), онлайн, 24 листопада 2021 - 12 січня 2022 щоб дозволити учасникам працювати між сесіями для збору інформації та розробки своїх дослідницьких ідей.

Зацікавлені докторанти повинні зареєструватися онлайн (і додати необхідні документи) не пізніше 10 жовтня 2021 року. Крім докторантів, можуть брати участь інші дослідники. Кількість учасників буде обмежена для створення стимулюючого середовища. Відбір серед абітурієнтів буде проводитися факультетом інституту. Вони розглянуть наступні документи, які обов'язково повинні доповнювати кожну форму заявки:

• біографія заявника, що демонструє його здатність проводити дослідження;
  • рекомендаційний лист свого місцевого факультету, що підтримує заявку;
  • Половина сторінки (до сторінки) документ із зазначенням вашої дисципліни, області інтересів, мотивації / цілей з прийняттям цього семінару і поточний прогрес на phd (наприклад, пошук теми, вже мають уявлення про область досліджень і т.д.)

Детальна інформація за посиланням: https://www.eiasm.org/frontoffice/eden_announcement.asp?event_id=1554%20