До уваги студентів 2-го курсу кафедри військової підготовки КНЕУ та випускників 2019 року, які не отримали військове звання офіцера запасу12 Червня 2020р.

Шановні студенти 2-го курсу кафедри військової підготовки ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" та випускники кафедри, які в 2019 році не отримали військове звання "молодший лейтенант запасу"!

Звертаємо вашу увагу на те, що до 01.07.2020 вам необхідно здати на кафедру військової підготовки КНЕУ рішення військово-лікарської комісії за місцем вашого військового обліку, щодо вашої придатності до військової служби за станом здоров'я.

Отримати направлення на проходження військово-лікарської комісії Ви можете за адресою:

м. Київ, вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 81, корпус 6, ауд. №21,
тел. 068-840-05-34 (Анатолій Єфимович).