1 липня 2019 року на кафедрі військової підготовки розпочався навчальний збір зі студентами 2 курсу та комплексні практичні заняття з первинної військово-професійної підготовки зі студентами 1 курсу01 Липня 2019р.

На кафедрі військової підготовки КНЕУ тривають навчальні заняття під час проведення навчального збору зі студентами випускного курсу та комплексні практичні заняття з первинної військово-професійної підготовки зі студентами 1 курсу, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

Зміст навчальних занять складає тактична, розвідувальна, інженерна підготовка, військова топографія, підготовка зі зв’язку, радіаційний, хімічний, біологічний захист, військово-медична, вогнева, стройова підготовка, статути Збройних Сил України та їх практичне застосування.

Практичні заняття в першу чергу спрямовуються на вивчення громадянами України досвіду бойових дій підрозділів Збройних Сил України набутого під час виконання бойових завдань в районах проведення Операції об'єднаних сил, з метою формування у них високих морально-психологічних, військово-професійних та лідерських якостей для подальшого виконання військового обов’язку за призначенням.

Керівники занять особливу увагу звертають на дотримання заходів безпеки під час проведення навчальних занять.