Доступ до бази даних HeinOnline (США)23 Березня 2018р.

До 28 червня 2018 року користувачам бібліотеки КНЕУ надано тестовий доступ до бази даних правових досліджень HeinOnline.

HeinOnline – найбільша світовабаза даних правових документів.
База охоплює понад 150 мільйонів сторінок та 200 000 найменувань з історії права та державних документів, понад 2 500 журналів, пов'язаних з юриспруденцією.
Платформа містить законодавчі документи Конгресу, Федеральний реєстр, Кодекс федеральних правил, звіти США до 1754 року, міжнародні договори, трактати, документи з міжнародної торгівлі та міжнародних відносин, світові судові процеси та багато іншого.

На період тесту доступні такі колекції:
      -  Law Journal Library
      -  English Reports
      - History of International Law
      - Legal Classics
      - U.S.Code
      - U.S.Statutes at Large
      - U.S.Supreme Court Library
      - World Constitutions Illustrated

Доступ здійснюється з мережі університету за посиланням: http://heinonline.org/HOL/Welcome

У разі виникнення питань з доступу до ресурсів, звертайтесь до відділу електронних ресурсів та сервісів, тел. 503-84-45 чи безпосередньо до бібліотеки КНЕУ (вул Дегтярівська, 49-г, 4-й поверх, кім. 403).