Зустріч з учасниками Революції Гідності, присвячена пам'яті Антона Цедіка19 Лютого 2021р.

18 лютого 2021 року у Науковій бібліотеці ім. В. М. Довнар-Запольського КНЕУ ім. В. Гетьмана відбулася зустріч з учасниками Революції Гідності, присвячена вшануванню пам’яті Антона Цедіка – випускника нашого Університету, учасника Євромайдану.

Зі спогадами про справжнього патріота своєї Батьківщини, Героя АТО Антона Цедіка виступили його батьки, директор, вчителі та учні-старшокласники Полтавської гімназії №17, де він навчався, президент клубу «Холодний яр» Роман Коваль. Про життя, громадську діяльність, світогляд Антона згадали: декан факультету міжнародної економіки та менеджменту Солодковський Ю. М., директор Центру виховної роботи та соціальної адаптації Чабанюк О. А., побратим Кошець Олександр, товариш Антона Максим Горбонос. Вчений секретар музею Революції Гідності Олеся Онишко розповіла про буремні дні Майдану.

Свої вірші учасникам Революції Гідності присвятив Микола Годунок, побратим Антона та учасник Майдану.

Також на заході були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи Оболенська Т. Є., студенти 1 курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту, представники Профспілки працівників освіти і науки України та Відділу суспільних зв’язків Університету.

Максим Горбонос подарував Бібліотеці книгу «Антон «Еней» Цедік – правдива Душа в пошуках Істини», а Олеся Онишко – книги «Майдан. Пряма мова» і «Небесна сотня. Життєписи».

Виставку «Герої не вмирають», присвячену пам’яті Антона Цедіка та роковинам Революції гідності, а також подаровані книги можна переглянути в залі українознавства (кім. 601).