Знайомство з найкращими бізнес-практиками: Менеджмент-тур до IT – компанії «Terrasoft» за сприяння компанії IVA-MICE15 Квітня 2016р.

Співробітники ІУК спільно з викладачами КНЕУ,  В. А. Верба, О. О. Кизенко, О. В. Востряков, М. Ю. Кужель, 15 квітня 2016 року ознайомились з корпоративними системами управління в продуктовій IT – компанії «Terrasoft».

Група компаній «Terrasoft» - розробник платформи bpm`online для управління маркетингом, продажем і сервісом, включена до рейтингу найкращих CRM -  систем для управління клієнтським сервісом «Магічний Квадрант Gartner 2015». Така можливість була надана компанією IVA-MICE - організатором менеджмент - тура "Terrasoft: добавляем драйв бизнес-процессам".

Інститут управлінського консультування КНЕУ з 2013 року виконує  прикладні дослідження  щодо розробки та впровадження інноваційних управлінських технологій на підприємствах України. В межах дослідження ми маємо на меті узагальнити досвід провідних компаній в Україні щодо впровадження інноваційних управлінських технологій.

Приємно відзначити, що в Україні підприємства демонструють свою відкритість і  запрошують викладачів для вивчення кращої бізнес-практики. Така співпраця створює можливість не лише для професійного розвитку викладача, але й для узагальнення в наукових дослідженнях практики впровадження на сучасних українських підприємствах різного масштабу, галузевої приналежності, бізнес-профілів інноваційних управлінських технологій, що забезпечують їх розвиток.

Ми вдячні компанії «Terrasoft» та сподіваємось на подальшу співпрацю.