ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ29 Вересня 2020р.

Шановні студенти!

В актуальних і незалежних від нас умовах карантину ми відчуваємо турбулентність усіх життєвих процесів і неможливість належної реалізації таких функцій як планування, зокрема щодо організації навчального процесу. Проте хочу вас запевнити, що ми всі досягнемо того результату, який запланували на початку поточного навчального року.

На сьогодні уже прийняті такі рішення:

• на період карантину все навчання, контроль за ним та керівництво написанням дипломних та інших робіт здійснюється дистанційно;
  • ліквідація академічних заборгованостей студентами випускних курсів (4-й бакалаврату і 2-й магістратури), включаючи повторне вивчення дисциплін, відбувається дистанційно;
  • ліквідація академічних заборгованостей, включаючи повторне вивчення дисциплін, студентами 1-3-го курсів і 1-го курсу магістратури перенесено на більш пізній період (уточнення термінів і розкладів після зняття карантинних обмежень);
  • весняна екзаменаційна сесія студентів 4-го курсу денної ф.н. проходить дистанційно за таким алгоритмом і таким розкладом;
  • захисти магістерських робіт студентами заочної ф.н. відбудуться в дистанційній формі з 27-го по 30-те квітня поточного року (розклад уточнюйте в наукових керівників).

Крім того, 13-14-го квітня на онлайн-засіданні ректорату плануємо обговорити сценарії завершення 2019/2020 навчального року за умов продовження карантинних обмежень!

Ураховуючи тимчасове припинення аудиторних занять та складність забезпеченя офлайн-комунікації в умовах карантину, створено електронну скриньку MEiM_HELP@ukr.net,де у вас є можливість адресувати свої запитання деканату.

Будьте на зв`язку та бережіть себе!

З повагою - декан факультету МЕіМ  Юрій Солодковський