Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

V Міжнародна науково-практична конференція присвячена 90-річчю від дня народження д.е.н., проф. Василя Васильовича Сопка07 Грудня 2018р.

7 грудня 2018 року Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана приймав V Міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену 90-річчю від дня народження д.е.н., проф. Василя Васильовича Сопка «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах сталого розвитку».

Масштабна подія зібрала науковців, бухгалтерів провідних компаній та державних установ , аудиторів, фінансистів, фахівців з усієї України та світу! Учасниками та почесними гостями конференції стали: 
➡️ представник Світового Банку - Альфред Боргово
➡️ Юрій Ренкас - представник Краківського економічного Університету з Польщі 
➡️ Демченко Людмила - начальник Головного управління ДФС у м.Києві, Радник податкової та митної справи
➡️ Гапоненко Людмила - начальник Управління методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України

Класиком школи бухгалтерського обліку не тільки КНЕУ, а й України назвав професора В.В. Сопка ректор університету Дмитро Григорович Лук'яненко. «А ще він був шаленим оптимістом, любив людей, підготував десятки фахівців», - наголосив ректор. 
Дочка професора, доктор економічних наук, професор кафедри обліку та оподаткування Київського національного торговельно-економічного університету Валерія Василівна Сопко згадала, що у гостинному домі батька завжди були учні. Тому сьогоднішня зустріч науковців – це свято, і воно є продовженням справи попередників. 
«Монографії В.В. Сопка неодноразово перевидавали. І краща пам'ять про нього – розвиток наукової школи, - сказав проректор з науково-педагогічної роботи КНЕУ, доктор економічних наук, заслужений діяч науки і техніки України Анатолій Михайлович Колот. – Адже на очах змінюється все: світ праці, економічних відносин. На жаль, зміни в моральному і духовному житті відбуваються повільніше…»
Проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор Лариса Леонтіївна Антонюк наголосила на таких якостях бухгалтерів, як компетентність, відповідальність, креативність, а також розповіла про досвід викладання бухгалтерського обліку англійською мовою та участь у міжнародних програмах. 
Декан факультету обліку та податкового менеджменту Микола Іванович Бондар доповів про сучасні підходи щодо розвитку бухгалтерського обліку. З цього навчального року в КНЕУ запроваджено нову спеціальність - диджитал-облік. Майбутніх бухгалтерів навчатимуть використовувати в роботі сучасні ІТ-рішення: програми для електронної звітності, електронний обмін документами, рішення з автоматизації фінансів та кадрів.
У рамках конференції працювало десять секцій, зокрема такі: модернізація методики обліку банківських операцій, удосконалення звітності, діяльність підприємств агробізнесу, стратегія формування облікової інформації суб’єктами державного сектору економіки.