ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Облік в бюджетних установах»22 Травня 2019р.

Студентка 4-го курсу Богинська Катерина та 5-го курсу Бойко Тетяна факультету обліку та податкового менеджменту взяли участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Облік в бюджетних установах”, який проводився на базі Хмельницького національного університету в період з 20 по 22 травня 2019 року.
         Олімпіада проводилася в ІІІ тури:  І тур  – теоретичний , ІІ тур – тестування, ІІІ тур –  практичний.
       Результатом плідної підготовки до олімпіади студентів та викладачів кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу є перше (переможне та єдине) місце Богинської Катерини серед 100 учасників з різних закладів вищої освіти України. Яке засвідчене дипломом І ступеня переможця олімпіади та сертифікатом учасника олімпіади.  Диплом першого ступеня – це визнання її знаннєвих компетентностей  і передумова майбутніх нових досягнень.
       Факультет обліку та податкового менеджменту пишається досягненням Катерини та сподівається на її подальшу плідну кар’єру в науковій сфері.
        Крім того, вітаємо студентку 5 курсу Бойко Тетяну з хорошим результатом та отриманням сертифікату учасника олімпіади та щиро дякуємо  за роботу та за достойне представництво факультету обліку та податкового менеджменту КНЕУ.
             Вітаємо студенток та бажаємо нових перемог.